-30%

Меблева ручка скоба для кухні шафи тумбочки Kerron антична бронза 128 мм (EL-7060-128 BA)
123 ₴
86,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL-7060-128 BA
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблева ручка кольору антична бронза скоба має міжцентрову відстань 128 мм. Вона додає меблям класичного вигляду, підкреслюючи їхню елегантність та солідність.
Меблева ручка для кухні, шафи купе зробить акцент на стилі вашого дому.
Меблева ручка скоба 128 мм є одним з основних розмірів ручок серед меблевої фурнітури
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerron |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Довжина між отворами для гвинтів | 128 |
| Колір ручки | Бронза |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.02 |
| Висота в пакованні | 3.7 см |
| Глибина в пакованні | 17 см |
| Ширина в пакованні | 2.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86,10 ₴

