Полиця для паперових рушників Lemi бронза (3300В) кріпиться на рейлінгову систему та забезпечує зручний доступ до рушників.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemi |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Полиця на рейлінг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.5 |
| Висота | 190 см |
| Висота в пакованні | 20 см |
| Глибина в пакованні | 18.5 см |
| Довжина | 165 см |
| Кількість відділів | 1 |
| Призначення | Полиця на рейлінг |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя |
| Особливості | Термостійка |
| Колір | Бронзовий |
| Ширина | 250 см |
| Ширина в пакованні | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴


