-40%

Чаша на рейлінг Lemi мідь (31703)
1 150 ₴
690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31703
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чаша на рейлінг Lemi мідь (31703) призначена для зберігання кухонних дрібниць, фруктів або аксесуарів. Кріпиться на рейлінгову систему без свердління, забезпечує зручний доступ. Мідне покриття стійке до вологи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemi |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для столових приборів |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип | Полиця на рейлінг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Мідний |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 137 см |
| Висота | 270 см |
| Кількість відділів | 1 |
| Особливості | Термостійка |
| Вага в пакованні, кг | 0.5 |
| Висота в пакованні | 28 см |
| Глибина в пакованні | 17 см |
| Ширина в пакованні | 15.5 см |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴

