
Гачки меблеві Kerron матовий чорний набір 3 шт гачок для одягу настінний металевий (KR 0300_3 MBN)
171 ₴
- Готово до відправки
- Код: KR 0300_3 MBN
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гачки меблеві Kerron матовий чорний набір 3 шт (KR 0300_3 MBN) - це практичний комплект для організації зручного зберігання одягу та аксесуарів у домі. Набір підходить для використання у передпокої, гардеробі, ванній кімнаті або на кухні.
Гачки виготовлені з міцного металу з покриттям матовий чорний, що надає виробам сучасного та лаконічного вигляду. Такий дизайн добре поєднується з інтер’єрами у стилі лофт, мінімалізм або модерн.
Набір з 3 меблевих гачків дозволяє зручно розмістити одяг, сумки або рушники. Гачки легко встановлюються на стіну, двері або меблі та допомагають підтримувати порядок у приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerron |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб кріплення | Настінний монтаж |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.18 |
| Висота в пакованні | 8.6 см |
| Глибина в пакованні | 5.6 см |
| Ширина в пакованні | 4.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴


