
Кашпо для рослин декоративне кашпо для дому та інтер'єру 47 л (GA03-2)
3 157 ₴
- Немає в наявності
- Код: GA03-2
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Сицилія - декоративне кашпо для рослин об’ємом 47 л, яке чудово підходить для оформлення сучасного інтер’єру або зовнішнього простору. Стриманий дизайн і стильний колір дозволяють використовувати цей горщик для квітів у різних дизайнерських рішеннях. Декоративне кашпо допомагає створити гармонійний зелений акцент у будь-якому просторі.
Кашпо для рослин підходить для кімнатних квітів середнього розміру, декоративних рослин або зелених композицій. Його можна використовувати для озеленення вітальні, балкона, тераси, зимового саду або входу до будинку. Кашпо для дому також чудово підходить для оформлення кафе, ресторанів, готелів і офісів.
Горщик для квітів не потребує складного догляду - достатньо періодично очищувати поверхню від пилу та забруднень. Міцний матеріал забезпечує довговічність і збереження привабливого вигляду. Кашпо для інтер'єру стане практичним рішенням для квартир, приватних будинків, дизайнерських проєктів і громадських просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 25 кг |
| Об`єм | 47 л |
| Колір | Графіт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 8.4 |
| Висота в пакованні | 30 см |
| Глибина в пакованні | 30 см |
| Ширина в пакованні | 62 см |
- Ціна: 3 157 ₴









