
Кашпо для рослин декоративне кашпо для інтер'єру та дому 114 л (GA68-2)
6 540 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA68-2
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кашпо Engard Оттава - декоративне кашпо для рослин об’ємом 114 л, яке ідеально підходить для оформлення просторого інтер’єру, тераси або саду.
Кашпо для рослин чудово підходить для великих декоративних рослин або кущів.
Кашпо легко очищується та довго зберігає привабливий вигляд. Підходить для приватних будинків і комерційних просторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 16 кг |
| Об`єм | 114 л |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 16 |
| Висота в пакованні | 40 см |
| Глибина в пакованні | 40 см |
| Ширина в пакованні | 81 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 540 ₴




