
Кашпо для рослин декоративне кашпо для дому та інтер'єру 74 л (GA67-3)
4 692 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA67-3
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кашпо Engard Оттава - декоративне кашпо для рослин об’ємом 74 л, яке чудово підходить для оформлення дому, тераси або сучасного інтер’єру. Стильний дизайн вазона гармонійно поєднується з різними інтер’єрними рішеннями.
Кашпо для рослин підходить для декоративних квітів, зелених рослин або кущів. Його можна використовувати для озеленення терас, балконів, дворів або входу до будинку.
Декоративне кашпо легко очищується та довго зберігає охайний вигляд. Кашпо для дому стане практичним рішенням для квартир, приватних будинків і комерційних просторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 440 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 10 кг |
| Об`єм | 74 л |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 9.9 |
| Висота в пакованні | 40 см |
| Глибина в пакованні | 46 см |
| Ширина в пакованні | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 692 ₴





