
Кашпо для рослин декоративне кашпо для дому та інтер'єру 107 л (GA65-3)
7 082 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA65-3
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кашпо Engard Пул - декоративне кашпо для рослин об’ємом 107 л, яке підходить для оформлення саду, тераси або сучасного інтер’єру.
Кашпо для рослин чудово підходить для великих декоративних рослин, кущів або кімнатних дерев. Його можна використовувати для озеленення терас, дворів або входу до будинку.
Кашпо легко очищується та довго зберігає привабливий вигляд. Підходить для приватних будинків, садів, кафе та ресторанів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 505 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 12 кг |
| Об`єм | 107 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 12 |
| Висота в пакованні | 74 см |
| Глибина в пакованні | 52.5 см |
| Ширина в пакованні | 52.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 082 ₴






