
Горщик для квітів декоративне кашпо для рослин для дому та інтер'єру 53 л (GA78-2)
4 421 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA78-2
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кашпо Engard Маорі - декоративне кашпо для рослин об’ємом 53 л, яке чудово підходить для оформлення дому, тераси або сучасного інтер’єру. Горщик для квітів має стильний дизайн і гармонійно поєднується з різними інтер’єрними рішеннями.
Кашпо для рослин підходить для декоративних квітів, зелених рослин або невеликих кущів. Його можна використовувати для озеленення вітальні, тераси, балкона або входу до будинку. Декоративне кашпо також добре виглядає у кафе, ресторанах або офісах.
Горщик для квітів легко очищується від пилу та бруду і довго зберігає привабливий вигляд. Кашпо для дому підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Це практичне рішення для квартир, приватних будинків та комерційних просторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 360 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 8.9 кг |
| Об`єм | 53 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 8.9 |
| Висота в пакованні | 72 см |
| Глибина в пакованні | 38 см |
| Ширина в пакованні | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 421 ₴




