
Підлогове кашпо для квітів сучасний вазон 33 л для дому та тераси (GA80-2)
3 489 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA80-2
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Маорі - сучасне підлогове кашпо для квітів об’ємом 33 л, яке підходить для оформлення інтер’єру, балкона або тераси. Декоративний вазон має стильний дизайн і легко поєднується з різними інтер’єрними та ландшафтними рішеннями.
Підлогове кашпо для квітів чудово підходить для декоративних рослин, кущів або кімнатних квітів середнього розміру. Його можна використовувати для озеленення терас, балконів, дворів або входу до будинку. Сучасний вазон також добре виглядає у кафе, ресторанах та офісах.
Декоративне кашпо легко очищується та довго зберігає акуратний вигляд. Воно підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Підлоговий вазон стане практичним рішенням для квартир, приватних будинків, терас і комерційних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 450 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 360 мм |
| Вага | 6 кг |
| Об`єм | 33 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 6 |
| Висота в пакованні | 38 см |
| Глибина в пакованні | 47 см |
| Ширина в пакованні | 47 см |
- Ціна: 3 489 ₴




