
Декоративне кашпо для квітів підлоговий вазон 55 л для саду та тераси (GA79-2)
3 578 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA79-2
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Маорі - декоративне підлогове кашпо для квітів об’ємом 55 л, яке чудово підходить для оформлення саду, тераси або просторого інтер’єру. Сучасний вазон має стильний дизайн і гармонійно доповнює ландшафтні та інтер’єрні композиції.
Підлогове кашпо для квітів ідеально підходить для декоративних рослин, кущів або великих кімнатних квітів. Його можна використовувати для озеленення терас, дворів, балконів або входу до будинку. Декоративний вазон також часто використовують для оформлення кафе, ресторанів та готелів.
Кашпо легко очищується від пилу та бруду і довго зберігає привабливий вигляд. Воно підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Такий підлоговий вазон стане практичним рішенням для приватних будинків, садів і комерційних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 450 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 8 кг |
| Об`єм | 55 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 8 |
| Висота в пакованні | 48 см |
| Глибина в пакованні | 47 см |
| Ширина в пакованні | 47 см |
- Ціна: 3 578 ₴




