
Декоративне кашпо для квітів підлоговий вазон 38 л для саду та тераси (GA92-2)
3 659 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA92-2
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Фаро - декоративне підлогове кашпо для квітів об’ємом 38 л, яке підходить для оформлення саду, тераси, балкона або сучасного інтер’єру. Стильний вазон має універсальний дизайн і легко поєднується з різними інтер’єрними та ландшафтними рішеннями.
Підлогове кашпо для квітів чудово підходить для декоративних рослин, кущів або великих кімнатних квітів. Його можна використовувати для озеленення терас, дворів, балконів або входу до будинку. Декоративний вазон також добре виглядає у кафе, ресторанах та громадських просторах.
Кашпо легко очищується від пилу та бруду і довго зберігає охайний вигляд. Воно підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Такий підлоговий вазон стане практичним рішенням для приватних будинків, садів, терас і комерційних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 435 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 5.3 кг |
| Об`єм | 38 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5.3 |
| Висота в пакованні | 36 см |
| Глибина в пакованні | 45.5 см |
| Ширина в пакованні | 45.5 см |
- Ціна: 3 659 ₴




