
Підлогове кашпо для квітів сучасний вазон 31 л для саду та тераси (GA79-1)
2 528 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA79-1
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Маорі - сучасне підлогове кашпо для квітів об’ємом 31 л, яке підходить для оформлення саду, тераси, балкона або інтер’єру. Декоративний вазон має стильний дизайн і гармонійно доповнює як ландшафтні, так і інтер’єрні композиції.
Підлогове кашпо для квітів підходить для декоративних рослин, кущів або кімнатних квітів середнього розміру. Його можна використовувати для озеленення терас, дворів, балконів або входу до будинку. Сучасний вазон також добре виглядає у кафе, ресторанах та офісах.
Декоративне кашпо легко очищується від пилу та бруду та довго зберігає акуратний вигляд. Воно підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Підлоговий вазон стане практичним рішенням для приватних будинків, садів і комерційних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 360 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 5.1 кг |
| Об`єм | 31 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5.1 |
| Висота в пакованні | 42 см |
| Глибина в пакованні | 38 см |
| Ширина в пакованні | 38 см |
- Ціна: 2 528 ₴





