
Декоративне кашпо для квітів підлоговий вазон 23 л для дому та тераси (GA81-1)
2 273 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA81-1
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Гамільтон - декоративне підлогове кашпо для квітів об’ємом 23 л, яке підходить для оформлення інтер’єру, балкона або тераси. Сучасний вазон має стильний дизайн і гармонійно поєднується з різними інтер’єрними та ландшафтними рішеннями.
Підлогове кашпо для квітів чудово підходить для кімнатних рослин, декоративних квітів або невеликих кущів. Його можна використовувати для озеленення балконів, терас або входу до будинку. Такий декоративний вазон також часто використовують для оформлення кафе, ресторанів та офісів.
Кашпо легко очищується та довго зберігає охайний вигляд. Воно підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Такий підлоговий вазон стане практичним рішенням для квартир, приватних будинків, терас і комерційних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 360 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Об`єм | 23 л |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 3.8 |
| Висота в пакованні | 32 см |
| Глибина в пакованні | 38 см |
| Ширина в пакованні | 38 см |
- Ціна: 2 273 ₴






