
Підлогове кашпо для квітів сучасний вазон 81 л для саду та тераси (GA73-2)
4 384 ₴
- Немає в наявності
- Код: GA73-2
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Бенуе - сучасне підлогове кашпо для квітів об’ємом 81 л, яке чудово підходить для оформлення саду, тераси або просторого інтер’єру. Декоративний вазон має стильний дизайн і гармонійно виглядає як у ландшафтному оформленні, так і в інтер’єрних композиціях.
Підлогове кашпо для квітів ідеально підходить для великих рослин, декоративних кущів або хвойних рослин. Його можна використовувати для озеленення дворів, терас, балконів або входу до будинку. Такий сучасний вазон також часто застосовують для оформлення ресторанів, готелів та громадських просторів.
Декоративне кашпо легко очищується та довго зберігає охайний вигляд. Воно підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Великий підлоговий вазон стане практичним рішенням для приватних будинків, садів, терас і комерційних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 340 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 12.7 кг |
| Об`єм | 81 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 12.7 |
| Висота в пакованні | 72 см |
| Глибина в пакованні | 36 см |
| Ширина в пакованні | 36 см |
- Ціна: 4 384 ₴








