
Кашпо для квітів підлогове декоративний вазон 62 л для саду та тераси (GA84-2)
5 073 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA84-2
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Бристоль - підлогове декоративне кашпо для квітів об’ємом 62 л, яке підходить для оформлення саду, тераси або просторого інтер’єру. Сучасний вазон має стильний дизайн і легко стає акцентом у ландшафтних або інтер’єрних композиціях.
Підлогове кашпо для квітів чудово підходить для великих декоративних рослин, кущів або хвойних рослин. Його можна використовувати для озеленення терас, дворів, балконів або входу до будинку. Такий декоративний вазон також часто застосовують для оформлення кафе, ресторанів і готелів.
Декоративне кашпо легко очищується від пилу та бруду та довго зберігає охайний вигляд. Воно підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Великий підлоговий вазон стане практичним рішенням для приватних будинків, садів, терас і комерційних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 370 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 12 кг |
| Об`єм | 62 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 12 |
| Висота в пакованні | 79 см |
| Глибина в пакованні | 39 см |
| Ширина в пакованні | 39 см |
- Ціна: 5 073 ₴










