
Підлогове кашпо для квітів сучасний вазон 23 л для саду та тераси (GA71-1)
2 009 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA71-1
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Бенуе - сучасне підлогове кашпо для квітів об’ємом 23 л, яке підходить для оформлення саду, тераси, балкона або інтер’єру. Декоративний вазон має лаконічний дизайн і легко поєднується з різними стилями оформлення простору.
Підлогове кашпо для квітів можна використовувати для декоративних рослин, квітів або невеликих кущів. Воно чудово підходить для озеленення терас, балконів, дворів або входу до будинку. Сучасний вазон також часто використовують для оформлення кафе, ресторанів та офісів.
Декоративне кашпо легко очищується та довго зберігає охайний вигляд. Воно підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Такий підлоговий вазон стане практичним рішенням для квартир, приватних будинків, терас і комерційних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 290 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Об`єм | 23 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 6 |
| Висота в пакованні | 29 см |
| Глибина в пакованні | 31 см |
| Ширина в пакованні | 31 см |
- Ціна: 2 009 ₴






