
Декоративне кашпо для квітів підлоговий вазон 15 л для дому та тераси (GA85-1)
2 316 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA85-1
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Шефілд - декоративне підлогове кашпо для квітів об’ємом 15 л, яке підходить для оформлення інтер’єру, балкона або тераси. Сучасний вазон має стильний і стриманий дизайн, який гармонійно поєднується з різними стилями інтер’єру та ландшафтного оформлення.
Підлогове кашпо для квітів чудово підходить для кімнатних рослин, декоративних квітів або невеликих зелених композицій. Його можна використовувати для озеленення балконів, терас або входу до будинку. Декоративний вазон також добре виглядає у кафе, ресторанах та офісних просторах.
Кашпо легко очищується від пилу та бруду і довго зберігає охайний вигляд. Воно підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Такий підлоговий вазон стане практичним рішенням для квартир, приватних будинків, терас і комерційних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 285 мм |
| Вага | 6 кг |
| Об`єм | 15 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 6 |
| Висота в пакованні | 30.5 см |
| Глибина в пакованні | 32 см |
| Ширина в пакованні | 32 см |
- Ціна: 2 316 ₴









