
Підлогове кашпо для квітів сучасний вазон 15 л для дому та тераси (GA83-1)
2 228 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA83-1
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кашпо Engard Бат - сучасне підлогове кашпо для квітів об’ємом 15 л, яке підходить для оформлення інтер’єру, балкона або тераси. Декоративний вазон має лаконічний дизайн і легко поєднується з різними стилями інтер’єру та ландшафтного оформлення.
Підлогове кашпо для квітів підходить для кімнатних рослин, декоративних квітів або невеликих зелених композицій. Його можна використовувати для озеленення балкона, тераси, входу до будинку або для створення декоративного акценту в інтер’єрі.
Декоративне кашпо легко очищується та довго зберігає привабливий вигляд. Воно підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Підлоговий вазон стане практичним рішенням для квартир, приватних будинків, офісів, кафе та готелів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Об`єм | 15 л |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 3.8 |
| Висота в пакованні | 35 см |
| Глибина в пакованні | 30 см |
| Ширина в пакованні | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 228 ₴








