
Підлогове кашпо для квітів сучасний вазон 39 л для саду та тераси (GA95-2)
3 102 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA95-2
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Спліт - сучасне підлогове кашпо для квітів об’ємом 39 л, яке підходить для оформлення саду, тераси або інтер’єру. Декоративний вазон має стильний дизайн і добре поєднується з різними ландшафтними та інтер’єрними рішеннями.
Підлогове кашпо для квітів підходить для декоративних рослин, кущів або кімнатних квітів середнього розміру. Його можна використовувати для озеленення терас, дворів, балконів або входу до будинку. Такий сучасний вазон також часто використовують для оформлення кафе, ресторанів та готелів.
Декоративне кашпо легко очищується від пилу та бруду і довго зберігає привабливий вигляд. Воно підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Це практичне рішення для приватних будинків, садів, терас і комерційних просторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 460 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 7 кг |
| Об`єм | 39 л |
| Колір | Графіт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 7 |
| Висота в пакованні | 33 см |
| Глибина в пакованні | 48 см |
| Ширина в пакованні | 48 см |
- Ціна: 3 102 ₴





