
Кашпо для квітів підлогове декоративний вазон 83 л для саду та тераси (GA92-3)
5 854 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA92-3
- +380 (44) 299-31-37
Кашпо Engard Фаро - підлогове декоративне кашпо для квітів об’ємом 83 л, яке чудово підходить для оформлення саду, тераси або просторого інтер’єру. Сучасний дизайн вазона дозволяє гармонійно поєднувати його з різними стилями ландшафтного та інтер’єрного оформлення.
Підлогове кашпо для квітів підходить для великих декоративних рослин, кущів або кімнатних дерев. Його можна використовувати для озеленення терас, дворів, балконів або входу до будинку. Такий декоративний вазон також часто використовують для оформлення ресторанів, готелів і громадських просторів.
Декоративне кашпо легко очищується від пилу та бруду і добре підходить для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Це практичне рішення для приватних будинків, садів, терас і комерційних просторів, де важливо створити стильне озеленення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Engard |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Fiberstone |
| Діаметр | 565 мм |
| Довжина | 565 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 10 кг |
| Об`єм | 83 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 10 |
| Висота в пакованні | 46 см |
| Глибина в пакованні | 58.5 см |
| Ширина в пакованні | 58.5 см |
- Ціна: 5 854 ₴




