
Сушарка для посуду вбудована Lemax хром 1000 мм (LE 1000)
1 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: LE 1000
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка з двома рівнями ідеально підходить для встановлення в кухонну шафу шириною 1000 мм.
Виготовлена з міцної хромованої або нержавіючої сталі, вона забезпечує зручне й гігієнічне зберігання посуду після миття. Верхній рівень призначений для тарілок, нижній — для чашок, склянок чи столових приладів. В комплекті — знімний пластиковий піддон, який захищає меблі від надлишкової вологи. Завдяки продуманій конструкції сушарка допоможе ефективно організувати простір усередині шафи та зберігатиме бездоганний вигляд протягом років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Вага | 2400 г |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піддону | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушіння | Вбудована |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2.7 |
| Висота в пакованні | 7.5 см |
| Глибина в пакованні | 101 см |
| Ширина в пакованні | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴







