Труба Lemax «латунь» розміром 150x5 см відзначається міцністю та довговічністю. Вона створена для монтажу барних і меблевих систем. Латунне покриття додає інтер’єру розкішного вигляду. Метал не боїться подряпин та зносу. Це практичне і стильне рішення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Універсальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Труба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 1.6 |
| Висота в пакованні | 151 см |
| Глибина в пакованні | 6 см |
| Додаткові характеристики | Гальванічне покриття |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Комплектація | Труба — 1 шт. |
| Розміри | 5 x 5 x 150 см |
| Рекомендації щодо догляду | Уникайте використання абразивних або агресивних засобів для чищення, щоб не пошкодити покриття |
| Тип кріплення | Настінний |
| Колір | Латунь |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴



