Сучасний дугоподібний тримач у хромі чудово підходить для створення барної атмосфери вдома. Він поєднує надійність і стиль. Простота монтажу робить його універсальним рішенням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для бокалів |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тримач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.18 |
| Висота в пакованні | 4.3 см |
| Глибина в пакованні | 38 см |
| Додаткові характеристики | Гальванічне покриття |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Комплектація | Glass trimmer — 2 dowels, 2 screws |
| Розміри | 37 x 14,5 x 3,3 см |
| Рекомендації щодо догляду | Уникайте використання абразивних або агресивних засобів для чищення, щоб не пошкодити покриття |
| Тип кріплення | Підвісний |
| Колір | Хром |
| Ширина в пакованні | 15.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴



