
Тримач келихів Lemax бронза 420х91х30 мм (MX-052 ВА)
150 ₴
- Готово до відправки
- Код: MX-052 ВА
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямий тримач для келихів у бронзі — зручне рішення для організації барної зони. Він допомагає зберігати посуд акуратно та безпечно. Якісне покриття захищає виріб від подряпин і зносу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для бокалів |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тримач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.18 |
| Висота в пакованні | 4 см |
| Глибина в пакованні | 43 см |
| Додаткові характеристики | Гальванічне покриття |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Комплектація | Glass trimmer — 2 dowels, 2 screws |
| Розміри | 42 x 9,1 x 3 см |
| Рекомендації щодо догляду | Уникайте використання абразивних або агресивних засобів для чищення, щоб не пошкодити покриття |
| Тип кріплення | Підвісний |
| Колір | Бронзовий |
| Ширина в пакованні | 10.1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


