-20%

Меблева ручка врізна Estamp матовий хром 192 мм (3750800)
405 ₴
324 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3750800
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблева врізна ручка з матового хрому має довжину 192 мм. Вона відзначається лаконічним виглядом і підходить для сучасних меблів з мінімалістичним стилем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estamp |
| Довжина між отворами для гвинтів | 192 |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір ручки | Хром матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.22 |
| Висота в пакованні | 3 см |
| Глибина в пакованні | 21.5 см |
| Тип ручки | Ручка врізна |
| Ширина в пакованні | 6.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴

