-20%

Меблева ручка скоба Estamp атласний нікель 192 мм (7570038)
950 ₴
760 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7570038
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довга скоба з атласного нікелю має міжцентрову відстань 192 мм. Вона поєднує елегантний вигляд і функціональність, підходить для великих фасадів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estamp |
| Довжина між отворами для гвинтів | 192 |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Нікель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.26 |
| Висота в пакованні | 4 см |
| Глибина в пакованні | 27 см |
| Ширина в пакованні | 1.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴

