-20%

Меблева ручка планка Estamp нікель 96 мм (7481038)
245 ₴
196 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7481038
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проста та надійна ручка-планка з нікелевим покриттям має міжцентрову відстань 96 мм. Вона вирізняється сучасним стилем і функціональністю та добре пасує до різних типів меблів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estamp |
| Довжина між отворами для гвинтів | 96 |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип ручки | Ручка-планка |
| Колір ручки | Нікель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.14 |
| Висота в пакованні | 3 см |
| Глибина в пакованні | 12.5 см |
| Ширина в пакованні | 2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴

