-20%

Меблева ручка кнопка Estamp бронза 40x25x20 мм (8770831)
46 ₴
36,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8770831
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металева ручка-кнопка з бронзовим покриттям має класичний вигляд і практичність. Вона зручна у використанні та стане вдалим акцентом для шаф і комодів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estamp |
| Довжина між отворами для гвинтів | 0 |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип ручки | Ручка-кнопка |
| Колір ручки | Бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.04 |
| Висота в пакованні | 3 см |
| Глибина в пакованні | 5 см |
| Ширина в пакованні | 3.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,80 ₴




