
Меблева ручка дуга Estamp антична бронза 96 мм (7192831)
67 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7192831
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка-дуга з покриттям під античну бронзу має міжцентрову відстань 96 мм. Вона гармонійно поєднує елегантність та практичність, додаючи меблям стильного вигляду й забезпечуючи комфорт у щоденному користуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estamp |
| Довжина між отворами для гвинтів | 96 |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Колір ручки | Бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.06 |
| Висота в пакованні | 3 см |
| Глибина в пакованні | 13.5 см |
| Ширина в пакованні | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴



