-20%

Меблева ручка накладна Estamp нікель 160 мм (6782038)
235 ₴
188 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6782038
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблева накладна ручка у кольорі нікель, довжина 160 мм. Лаконічний дизайн, що поєднує простоту і практичність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estamp |
| Довжина між отворами для гвинтів | 160 |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип ручки | Накладна |
| Колір ручки | Нікель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.16 |
| Висота в пакованні | 3 см |
| Глибина в пакованні | 25 см |
| Ширина в пакованні | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴

