-20%

Меблева ручка кнопка Estamp нікель 35x35x20 мм (8191500)
46 ₴
36,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8191500
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлена з металу з нікелевим покриттям, ця ручка має сучасний вигляд та високу функціональність. Завдяки універсальному кольору вона легко поєднується з будь-якими меблями, надаючи їм стильності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estamp |
| Довжина між отворами для гвинтів | 0 |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип ручки | Ручка-кнопка |
| Колір ручки | Нікель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.06 |
| Висота в пакованні | 3 см |
| Глибина в пакованні | 4.5 см |
| Ширина в пакованні | 4.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,80 ₴



