
Набір рейлінгової системи традиція Lemax 1000 мм хром (RAT-1000-14 KIT)
212 ₴
- Готово до відправки
- Код: RAT-1000-14 KIT
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект для рейлінгу включає трубу довжиною 1000 мм, два тримачі для монтажу та дві заглушки. Хромована поверхня додає елегантності та забезпечує захист від подряпин. Витончені тримачі з плавними лініями ідеально підходять для кухонь у класичному стилі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Призначення | Для кухні |
| Спосіб установки | Навісний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.35 |
| Висота | 40 см |
| Висота в пакованні | 4 см |
| Глибина в пакованні | 105 см |
| Довжина | 1000 см |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя |
| Особливості | Термостійка |
| Розміщення | Горизонтальне |
| Тип | Рейлінг |
| Колір | Хром |
| Ширина | 50 см |
| Ширина в пакованні | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴






