
Труба рейлінгу Lemax антична мідь 600 мм (RAT-11-600 СА)
49 ₴
- Готово до відправки
- Код: RAT-11-600 СА
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба довжиною 600 мм в античній мідній обробці стане надійною базою для монтажу рейлінгової системи. Вона ідеально підходить для невеликих кухонних просторів, де важлива компактність і практичність. Завдяки міцності металу й стильному покриттю, труба поєднує функціональність із декоративністю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для кухні |
| Спосіб установки | Навісний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Труба для рейлинга |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.2 |
| Висота в пакованні | 2.6 см |
| Глибина в пакованні | 62 см |
| Колір | Мідний |
| Ширина в пакованні | 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴

