
Чаша на рейлінг Lemax матовий нікель (YJ-G017 E NM)
257 ₴
- Готово до відправки
- Код: YJ-G017 E NM
+380 (67) 273-09-29
Контактний телефон- +380 (44) 299-31-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склянка на рейлінг у матовому нікелі — зручне рішення для зберігання столових приборів чи кухонних аксесуарів. Вона допомагає звільнити місце на робочій поверхні та підтримувати порядок. Стильний вигляд робить її практичним і декоративним елементом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для столових приборів |
| Спосіб установки | Навісний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.4 |
| Висота | 260 см |
| Висота в пакованні | 27 см |
| Глибина в пакованні | 14.5 см |
| Довжина | 135 см |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя |
| Особливості | Термостійка |
| Тип | Аксессуар |
| Колір | Матовий нікель |
| Ширина | 105 см |
| Ширина в пакованні | 11.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴


